27 Şubat 2013 Çarşamba

Kelebeğin Rüyası (Gala)
Son yıllarda sinema filmleriyle öne çıkan Belçin Bilgin Erdoğan beyaz elbisesiyle cok naif ve etkileyici.Başrol oyuncularının kıyafetleri Gala 'ya yakışır şıklıkta.Kıvanç tatlıtuğ için fazla söze gerek yok ne giyse ne yapsa "cool" görünümün idolu sanki,İntikam dizisinden Mert Fırat ve Yılmaz Erdoğan siyah takım elbiselerinin içinde süper dörtlüyü oluşturmuş görünüyorlar.


 
Gala'ya katılanlar arasında, Adını Feriha Koydum Dizisin'den Hazal Kaya,Uzun zamandır piyasada olmayan Hepsi Grubu,Usta Oyuncu Zerrin Tekindor,Şarkıcı Kenan Doğulu ve Sevgilisi Beren Saat vardı.Hazal Kaya yaşının verdiği sadelik ve siyah kotuyla katılmayı tercih edenlerden.Ziynet sali ve Gökçe Bahadırda filmin galasına katılanlardandı.
 
Galata'da Vintage Shop'a sahip Ahu Yağtuğ bu esintiden hala kurtulamamış.Loğusalık döneminde tercih edilmemesi gereken kısa bir ceket ve yuksek bel volan etek yakışmamış.belkide oldugundan iri görunmesine sebep olmuş.


                 Prada elbisesiyle Beren saat çok şık ve kendi tarzıyla uyumlu bir seçim olmuş..En şık konuk olarak Zerrin Tekindor'u secebiliriz herhalde...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder